Regulamin

Fast Forward Charts – Zasady:
1. Prowadzący decyduję o tym jakie piosenki pojawią się na liście, czytelnicy mogą proponować jakie utwory mają się pojawić. Jeśli utwór pojawił się już wcześniej na liście, nie może pojawić się ponownie w propozycjach.

2. Notowanie składa się z 25 utworów w podstawowym zestawieniu, 5 propozycji, które będą prezentowane na początku każdego wydania listy w Radio Aktywne i utworów w poczekalni.

3. O kolejności utworów na liście decydują Wasze głosy oraz punkty, które utwory otrzymują w zależności od zajmowanych miejsc na następujących listach przebojów:
Turbo Top (Antyradio) Wtorek-Piątek 20:00
BILLBOARD MAINSTREAM ROCK SONGS
Free40.nl (IndieXL.nl) Sobota 15:00
Tangra Top 40 (Tangra Mega Rock) Czwartek 11:00
The Official Kerrang Radio Rock Charts (Kerrang! Radio) Sobota 11:00
ROCK ANTENNE Top 20 (ROCK ANTENNE) Niedziela 15:00
Top 20 Singles (Heavy1) Poniedziałek 21:00

Utwory mają przyznawane punkty również za to jak często są grane w programach wybranych polskich i europejskich stacji radiowych.

4. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem ankiety, która jest na stronie głównej i zatwierdzenie głosowanie klikając przycisk „Głosuj”.

5. Głosować można raz dziennie na dowolną liczbę utworów. Głosowanie na następne notowanie listy zaczyna się w niedzielę od godziny 20:00 (po emisji poprzedniego notowania) do godziny 13:00 w następną niedzielę (dzień emisji tego notowania).

6. Gdy suma punktów i głosów dwóch lub więcej utworów będzie taka sama to wyższą pozycję zajmuje utwór, która miała wyższe miejsce w poprzednim notowaniu.

7. Piosenka opuszcza listę gdy:
a) Otrzymuje 0 punktów i 0 głosów,
b) Jest w poczekalni już od trzech tygodni jeśli nigdy nie dostała się do podstawowego zestawienia lub jeden tydzień jeśli co najmniej jeden tydzień spędziła w podstawowym zestawieniu,
c) Jest 13-ty tydzień w podstawowym zestawieniu

8. Regulamin zaczyna obowiązywać od notowania #720.

W razie sytuacji spornych, zasady będę aktualizował.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.21r

19 myśli w temacie “Regulamin

 1. ta strona jest zjebiaszcza , tak jak autor lity.
  lista posiada najlepsze utwory jak dla mnie jednym slowem tej strony nie opisze xd
  pozdro dla tibjczykow na pandori

 2. Proponowałabym wziąć pod uwagę Radio Bez Kitu. Może ichniejsza lista nie pokrywa się z innymi, jednakże można spotkać naprawdę ciekawe kawałki.
  Jednak ma jedną wadę: lista utworów i ich pozycje nie zostają nigdzie zanotowane.

  Odnośnik => http://www.bezkitu.com/

 3. Witam w Nowym Roku. Pilnie śledzę Twoje notowania i w 296 jest mały błąd. Otóż na pozycjach 23 i 24 jest to samo nagranie. Proszę o korektę. Poza tym usilnie proszę o notowania archiwalne (do lutego 2007),gdyż chciałbym zrobić podsumowanie wszech czasów. A bez tych notowań nijak się nie da. Pozdrawiam. Grzegorz F.(Metal Heart vs. Jolly Roger).

 4. Dzięki za zauważenie błędu, już poprawione 🙂 Mam zrobione podsumowanie notowań od 1 do 199 🙂 Mogę podesłać, ale ostrzegam lista miała wtedy (czyli gdzieś do 70. notowania) miała całkiem inny profil, pozostałości widać jeszcze w 2007 . A podsumowanie wszechczasów zrobię przy bardziej okrągłym notowaniu może 400 lub 500…

 5. Ważne, że „Autystyczny” mocno się trzyma! Tak przy okazji – pełny tytuł utworu The Cranberries to „Show Me The Way”. Pozdrowionka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: